Ez is egy szakma. Ne csináld utána!
ESnek-kelnek az űrhajósok
Húzzanak bele a lapos Föld hívők. Nem hogy járt, még el is esett az ember a Holdon.
Hókáosz az ablakunk előtt
Vigyázz, csúszik! Busz, rendőr, hókotró: mindenki mindenkibe. Szerencsére senki nem sérült meg montreali kereszteződésben.
via tastefully
Mi jut eszedbe erről a lyukról?
Sokaknak az anyatermészet segglyuka. Műszaki érdeklődésűek a portugáliai Covão do Conchos, a Serra Da Estrelában 1955-ben épült erőműrendszer víznyelőjét emlegetnék Az utóbbiak járnak közelebb a valósághoz. Csodálatos drónfelvétel az internet mai kedvence.
Így készítsd el Leonardo da Vinci katapultját!
A reneszánsz elme rajza nyomán rakta össze Mist8k az ördögi szerkezetet. Neked is sikerülhet, aztán kezdődhet a vár ostroma.
Köszönjük, Sploid.
Hiánypótló sport a hóban úszás
Nagyon drukkolunk, hogy nálunk is meghonosodjon ez a sport.
Medence van, úszóink vannak, jöjjön a hóesés.
Nem adta ki
Nem tudjuk, mire gondolt a kamion vezetője, és azt sem, hogy elvakítottte-e valami, amikor a piros jelzés ellenére behajtott a vasúti átjáróba. Hiszed vagy sem, senki sem sérült meg.
Az anyagi kár nyilván jelentős.
LEGO repülőgéphordozó-hajó
Lélegzetelállító time-lapse videó rengeteg adattal megspékelve a Prince of Wales repülőgép-hordozó készülésének néhány fázisáról. A Queen Elizabeth-osztályú hordozó újabb darabját, a hajó agyának számító elülső tornyát áprilisban tették hajóra és szállították Glasgow-tól 70 km-re levő Rosythba. Ott pattintották össze a többi egységgel - mint két pici legót. :)
A Brit Királyi Haditengerészet legnagyobb hajóival a tengeri tesztek 2016 kezdődnek el.
forrás: Sploid
még több érdekesség a haditechnikai kerekasztalon.
Ilyen egy vízre bocsátás
Fantasztikus látvány a Grönland cementszállító hajó vízre bocsátásása október 31-én a hollandiai Westerbroekban. A hivatalos kommüniké szerint az új hajó megfelel a legszigorúbb környezetvédelmi előírásoknak.
A tengeren át érkezett a videó, azért ért ilyen lassan ide. Köszönjük, Sploid.
Négy perc alatt New Yorkból Los Angelesbe: ennyire gyors a New Horizons űrszonda
Az animációt Clay Bavor készítette, hogy megmutassa, utasként mit látnánk egy-egy gép ablakából 11 ezer méter magasságban. Az első kép egy Boeing 747-es ablakából készült. Az utasszállító 550 mph (885 km/h) sebességgel halad. Az SR–71 Blackbird, a nagy hatótávolságú stratégiai felderítő repülőgép a hangsebesség háromszorosával repül. A New Horizons űrszonda pedig 58 ezer kilométert tesz meg egy óra alatt. Ezzel a sebességgel, ami a hangsebesség negyvenhétszerese, négy perc alatt érnénk New Yorkból Los Angelesbe.
Praktikus eszköz a koncerten videózokkal szemben - Marky Ramone ajánlásával
Nem kell hozzá más, mint egy dobverő, egy 45-ös kislemez, és a zene und látváníy iránti elkötelezett rajongás. Nem látsz a fényképezőgéptől? Csak egy mozdulat a Smartphone Swatterrel, és folytatódhat az élmény. Köszönjük, Ramone!
A sónak mennie kell - Joker portréját rajzolja meg az izesítővel a művész
Csoszog a hóban, aztán ez lesz belőle
Sétál néhány kilométert, és közben reménykedik, hogy nem kezd el esni a hó.
Itt lehet lájkolni a hóművészt, Simon Beck oldalát.
Közelebb lesz a Földhöz a Holdnál
a 2011 november nyolcadikán érkező 2005 YU55 jelű kisbolygó.